BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 15763408
nr 1576 3408
Bordslampor
Ett par, keramik, blåmarmorerade. Höjd: 75 cm
Kondition: skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:56:00
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
Tilgman Keramik